Як правильно оформити заявку на отримання кредиту в банку для юридичних осіб?

Як правильно оформити заявку на отримання кредиту в банку для юридичних осіб?

 

Як правильно оформити заявку на отримання кредиту в банку для юр. особи?

 

Процес оформлення кредитної позики починається з написання заявки. Варто пам'ятати, що подача заявки і становить ту саму «одяг», за якою і стануть зустрічати потенційного позичальника. Однак найважливіші моменти, на які звернуть увагу співробітника банку, пов'язані навіть не з заявкою, а з необхідними документами, без наявності яких сама заявка просто не має сенсу.

 

Чи потрібен зразок заявки банку і де його взяти?

 

Заявка на отримання будь-якого виду кредиту повинна містити весь необхідний набір відомостей про позичальника. У ній буде потрібно вказати суму бажаного позики, цілі та термін кредитування, все те майно, яке можна передати в заставу фінансовій установі, фактичний і офіційна адреса підприємства.

Багато банків приймають заявки використовуючи спеціальні стандартні бланки. Зразки бланків можна знайти на офіційних сайтах банків і у відділенні фінансової установи.

 

Іноді на сайті банку є зразки, які представляють собою окремий файл. Його будь-який потенційний позичальник може роздрукувати, а потім віднести до банківської установи або відправити електронною поштою. Кожному банку потрібно часи для розгляду заявки, але частіше за все, через два-три дні потенційному клієнту вже дадуть відповідь на його замовлення. Банк або відмовить у наданні позики, або викличе його на зустріч, так як віртуального спілкування з позичальником банку буде недостатньо.

Реєстраційні та установчі документи повинні додаватися до заявки на отримання кредиту, якщо отримання суди необхідно для розвитку середнього або малого бізнесу. ФОП повинен надати довідку про постанову на облік в податкові органи. Власник юридичних осіб, крім багатьох аналогічних документів, повинен надати положення або статут з усіма офіційними змінами і доповненнями. Крім того, якщо передбачено законодавством, то необхідний ще і установчий договір. Всі надані документи повинні бути справжніми або завіреними нотаріально копіями.

 

Можливі додатки до заявки для юридичних осіб.

 

Перш ніж надати кредит, банк повинен буде оцінити платоспроможність позичальника з сфер середнього і малого бізнесу. Звичайно, для цього кредитної організації потрібно оцінити всі документи, які відображають фінансову і господарську діяльність підприємства. Перелік може бути найрізноманітнішим, але сенс тут буде один - банк повинен зрозуміти, як веде свою діяльність підприємство.

 

Про непоганий фінансовий стан будуть свідчити наступні показники: витрати, парафії, виручки і чистий прибуток. Щоб отримати достовірну картину, співробітники банку проводять порівняння цих даних з даними в податковій, бухгалтерської або управлінської документації за різний період діяльності (від шести місяців до року).

 

Крім цього, знадобляться ще й довідки про те, що у підприємства немає боргів по податковим зборам. Чим правдивіше і повніше потенційний позичальник представить документацію про діяльність підприємства, тим більше у нього шансів отримати позику.

Добавить комментарий

Неформатированный текст

  • Не допускаются HTML теги.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
ЗАЩИТА ОТ РОБОТОВ
Ответьте на вопрос, чтобы подтвердить, что вы человек, а не робот.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.
Нажимая кнопку "Сохранить" вы автоматические соглашаетесь с Политика конфиденциальности персональных данных.

 

О сайте

На нашем сайте "кредит в Украине" можно подать онлайн заявку на кредит сразу в несколько банков, и ознакомиться с условиями кредита.

Особенно обидно бывает, когда Вы второпях берете кредит на очень не выгодных для себя условиях, а потом узнаете, что можно было значительно сэкономить на процентах, или других скрытых платежах. Именно для того, что бы Вы могли легко и быстро разобраться, в каком банке лучше взять кредит, какой банк Вам даст кредит на самых выгодных для Вас условиях, создан наш сайт.

Наш сайт не является публичной офертой, а имеет ознакомительный характер, вся информация взята с официальных сайтов представленных тут банков.

Контакты

Мы в Фейсбуке (группа)Канал на YouTubeСтать партнером

 

В любой момент вы можете написать в социальные группы или в комментариях на Youtube, мы вам поможем. Но, если у Вас есть желание взять кредит, то все же, первоначально заполняйте онлайн заявку на кредит - заявка на кредит. Кроме этого наша почта всегда открыта для ваших предложений, вопросов и проблем. Наши консультанты помогут вам в любое удобное для вас время.

Дополнительная информация

Использование материалов сайта "Кредит Украина", разрешено только при условии, активной, индексируемой гиперссылки на сайт https://kreditinua.com/

Пожалуйста уважайте чужой труд. Вы ежедневно проверяем наличие нашего текста на других ресурсах, наши менеджеры отписывают сайтам, которые скопировали текст. Если наша активная ссылка на вашем сайте не найдена, мы пишем поисковым системам и вашей поддержке хостинга об нарушении. В данном случае вы можете быть заблокированы своим хостингом или удалены из поиска.