Що таке мікрокредит - переваги і недоліки мікрокредитів

Що таке мікрокредит - переваги і недоліки мікрокредитів

Мікрокредит - це надання позичальникові невеликих коштів на короткий часовий термін. Процедура оформлення мікродредіта має прискорену форму, часто для отримання позики людині необхідний тільки паспорт и ІПН. Мікрокредит - це порівняно новий продукт кредитування в Україні, ця форма стала популярна з розвитком фінансового ринку послуг. Ознайомитися з компаніямі котрі видають мікрокредиті можна у нас на сайті у вкладці МІКРОПОЗИКИ.

У всьому світі процес видачі «швидких грошей» вже досить давно і успішно працює, мікрокредити можна оформити в ломбардах під заставу автомобіля або коштовностей. У Україні такі послуги стали надаватися недавно, а ломбарди з'явилися десь в дев'яностих роках. У багатьох країнах, наприклад, в Індії, мікрокредити часто беруть селяни, щоб мати можливість встати на ноги. Сьогодні і в Україні можна оформити мікрокредит без надання застави, склавши кредитний договір і пред'явивши паспорт і ІПН.

«Швидкі кредити» зручні для багатьох споживачів, адже їх можна оформити дуже швидко і без зайвої тяганини. Мікрофінансування - це забезпечення позичальника необхідною сумою негайно. Якщо людині терміново потрібно невелика сума грошей, а оформляти банківський кредит немає бажання, то мікрокредит і стане непоганим виходом із ситуації.

Звичайно, процентна ставка по цьому виду кредитування велика, найчастіше вона становить 1-2 відсотка за кожний день. Багато вважатимуть такий відсоток справжнім грабунком, але саме такі високі відсотки дозволяють фінансовою установою страхуватися від можливих ризиків.

В Україні мікрокредитування підлягае ліцензуванню, але на ринку послуг є чимало шахраїв, тому при оформленні цього виду позики людині необхідно бути гранично уважним. Найкраще звертатися в ті установи, які перевірені нашим сайтом і Вашими знайомими. Зазвичай ці фінансові інститути досить відомі багатьом людям, тому дізнатися основну інформацію про їхню діяльність не складе великих труднощів. Та й самі подібні організації, зазвичай, дорожать своєю репутацією, якщо їх діяльність розрахована так тривалий термін.

Відсоток за цим видом кредитування великий, але дуже часто іншого виходу просто немає, тому оформляти позику краще тільки в тому випадку коли позичальник точно знає і впевнений що через короткий проміжок часу він зможе повернути заборгованість. В іншому випадку, відсотки виростуть дуже швидко. Наприклад, взявши лише дві тисячі грн, через місяць Ви виплатите вже три тисячі двісті гривень. Погодьтеся, сума переплати не така вже маленька!

 

Комментарии

я звурнулась до товариства з прханням розбити мої платежі на рівні частини щоб не було прострочки але мені відмовли бо сказали що у мене не має прстрочки тому вони не можуть це зробити мені що треба зробити заборгованість щоб зробили рекструризацію

Добавить комментарий

Неформатированный текст

  • Не допускаются HTML теги.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
ЗАЩИТА ОТ РОБОТОВ
Ответьте на вопрос, чтобы подтвердить, что вы человек, а не робот.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.
Нажимая кнопку "Сохранить" вы автоматические соглашаетесь с Политика конфиденциальности персональных данных.

 

О сайте

На нашем сайте "кредит в Украине" можно подать онлайн заявку на кредит сразу в несколько банков, и ознакомиться с условиями кредита.

Особенно обидно бывает, когда Вы второпях берете кредит на очень не выгодных для себя условиях, а потом узнаете, что можно было значительно сэкономить на процентах, или других скрытых платежах. Именно для того, что бы Вы могли легко и быстро разобраться, в каком банке лучше взять кредит, какой банк Вам даст кредит на самых выгодных для Вас условиях, создан наш сайт.

Наш сайт не является публичной офертой, а имеет ознакомительный характер, вся информация взята с официальных сайтов представленных тут банков.

Контакты

Мы в Фейсбуке (группа)Канал на YouTubeСтать партнером

 

В любой момент вы можете написать в социальные группы или в комментариях на Youtube, мы вам поможем. Но, если у Вас есть желание взять кредит, то все же, первоначально заполняйте онлайн заявку на кредит - заявка на кредит. Кроме этого наша почта всегда открыта для ваших предложений, вопросов и проблем. Наши консультанты помогут вам в любое удобное для вас время.

Дополнительная информация

Использование материалов сайта "Кредит Украина", разрешено только при условии, активной, индексируемой гиперссылки на сайт https://kreditinua.com/

Пожалуйста уважайте чужой труд. Вы ежедневно проверяем наличие нашего текста на других ресурсах, наши менеджеры отписывают сайтам, которые скопировали текст. Если наша активная ссылка на вашем сайте не найдена, мы пишем поисковым системам и вашей поддержке хостинга об нарушении. В данном случае вы можете быть заблокированы своим хостингом или удалены из поиска.